Facebook

24h
Wysyłka w 24h
darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Biografie

Muzyczne biografie to chluba naszego wydawnictwa. W chwili obecnej mamy w ofercie blisko 60  mniej lub bardziej związanych z muzyką rockową, co czyni z In Rocka zdecydowanego lidera na krajowym rynku muzycznych biografii.  Co więcej - za ilością idzie też jakość. Liczne grono fanów chwali nas za jakość wydania,...

Muzyczne biografie to chluba naszego wydawnictwa. W chwili obecnej mamy w ofercie blisko 60  mniej lub bardziej związanych z muzyką rockową, co czyni z In Rocka zdecydowanego lidera na krajowym rynku muzycznych biografii.  Co więcej - za ilością idzie też jakość. Liczne grono fanów chwali nas za jakość wydania, tłumaczenia, kwestie edytorskie. W swojej ofercie mamy biografie największych rockowych kapel świata, m.in. AC/DC, Black Sabbath, Deep Purple, The Doors, Iron Maiden, Led Zeppelin, Metallica, Nirvana, Pink Floyd, Ramones, Rolling Stones czy U2, a także artystów takiego formatu jak Ozzy Osbourne, Kurt Cobain, John Lydon, Nick Mason, Bruce Springsteen, Janis Joplin, Kate Bush, Peter Gabriel, Jim Morrison, Lemmy Kilmister czy W. Axl Rose.  Nie zapominamy także o rodzimych muzykach, w naszej ofercie znajdziecie m.in. biografie Ryszarda Riedla, Dżemu, Perfectu, Kombi, KSU, Grabaża czy Riverside.

Ale  także w ofercie Vespera nie brakuje ciekawych biografii, prawdziwą perełką jest tu doskonale przyjęta zarówno przez krytyków jak i rzesze czytelników monumentalna historia życia kultowego dziennikarza muzycznego i tłumacza filmów - Tomasza Beksińskiego. Świetnym uzupełnieniem naszej oferty historycznej są  z kolei biografie i wspomnienia wojenne żołnierzy frontowych, snajperów, czołgistów. Mamy też coś dla wielbicieli piłki nożnej. 

Czytaj więcej
Pokazuje 1 - 12 z 93 elementów
Product successfully added to the product comparison!