Facebook

24h
Wysyłka w 24h
darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Dla dzieci

Książki dla dzieci

Oferta księgarnii internetowej Vesper skierowana dla dzieci to przede wszystkim bestsellerowa seria "Książka pod tytułem" stworzona przez znanego rysownika Roberta Trojanowskiego. Każdy z 4 tomów tych uwielbianych przez dzieci książek, które pozwalają uwolnić drzemiącą w nich...

Książki dla dzieci

Oferta księgarnii internetowej Vesper skierowana dla dzieci to przede wszystkim bestsellerowa seria "Książka pod tytułem" stworzona przez znanego rysownika Roberta Trojanowskiego. Każdy z 4 tomów tych uwielbianych przez dzieci książek, które pozwalają uwolnić drzemiącą w nich kreatywność i doskonale się przy tym bawić, sprzedał się w kilkunastu tysiącach egzemplarzy i wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. "Książki pod tytułem" docenianie są nie tylko przez dzieci, ale i przez ich rodziców i nauczycieli, którzy podkreślają ich edukacyjny charakter i wpływ na rozwój zainteresowań młodzieży. Świetnym uzupełnieniem serii "Książek pod tytułem" są "Dowcipy dla dzieci" i Żarciki dla dzieci" również ilustrowane przez Roberta Trojanowskiego.

Dla młodych przyrodników mamy z kolei wspaniałą serię bogato ilustrowanych albumów, w skład których wchodzą "Dinozaury", "Straszne robale" i już wkrótce: "Potwory z głębin" oraz "Węże i inne gady" zawierające opisy i ciekawostki związane z najdziwniejszymi i najbardziej przerażającymi stworzeniami jakie kiedykolwiek żyły na Ziemi. Nie zapominamy też o skierowanych dla dzieci opowieściach, jak choćby pięknie wydanie "O czym szumią wierzby" Kennetha Grahame'a  czy "Baranek Bronek" Roba Scottona. 

Czytaj więcej
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Product successfully added to the product comparison!