Facebook

Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
Historia

Książki o tematyce historycznej i militarystycznej to chluba wydawnictwa Vesper. Liczne grono czytelników docenia nas przede wszystkim za wspaniale wydane i zredagowane albumy o tematyce związanej z umundurowaniem i uzbrojeniem żołnierzy II wojny światowej, jak choćby  "Żołnierz radziecki", "Żołnierze niemieccy II...

Książki o tematyce historycznej i militarystycznej to chluba wydawnictwa Vesper. Liczne grono czytelników docenia nas przede wszystkim za wspaniale wydane i zredagowane albumy o tematyce związanej z umundurowaniem i uzbrojeniem żołnierzy II wojny światowej, jak choćby  "Żołnierz radziecki", "Żołnierze niemieccy II wojny światowej", "Niemieckie pojazdy wojskowe II wojny światowej"  czy  "Fortyfikacje III Rzeszy w rysunkach przestrzennych". Prawdziwą ucztą dla fanów czołgów i pojazdów bojowych są "Czołgi przekroje" czy przygotowane przez Tomasza Szczerbickiego "Pojazdy Ludowego Wojska Polskiego" oraz "Pojazdy Wojska Polskiego 1914-1939".

Dla pasjonatów autobiografii mamy m.in. wspomnienia frontowców: Wasilija Briuchowa "Czerwony czołgista", Guntera Koschorrka "Krwawy Śnieg",  Josifa Piljuszyna "Snajper w obronie Leningradu", czy Bruno Sutkusa "Snajper. Z frontu wschodniego na Syberię", a także osób z otoczenia Adolfa Hitlera: Augusta Kubizka "Adolf Hitler. Mój przyjaciel z młodości" czy Erica Kempki "Byłem kierowcą Hitlera". Dużą popularnością cieszą się także monografie, jak choćby seria o polskich dywizjonach myśliwskich września 1939 Łukasza Łydżby czy  seria Festung Posen 1945, a także "Obrona Moskwy".  O historycznych ciekawostkach poczytać możecie chociażby w książkach "Operacja Długi Skok", "Jak oszukiwano Hitlera",  bestsellerowej serii Mateusza Biskupa "Śladami zapomnianych bohaterów", książkach znanego z TVP Historia Adama Sikorskiego "Mapa tajemnic", czy Juliusza Molskiego: "Wędrówki z notatnikiem i łopatą".  

Dla pasjonatów nieco odleglejszych czasów polecamy dwa wspaniałe albumy Roberta Jurgi - "Machiny do tortur" oraz "Machiny wojenne" a także powieść historyczną "Montaillou. Wioska heretyków 1294-1324. Z kolei pasjonaci motoryzacji na pewno usatysfakcjonowani będą serią "Rzecz o motoryzacji i nie tylko" w której ukazały się dotychczas "Samochody w PRL", "Motocykle w PRL", Syrena" oraz "Warszawa". 

Czytaj więcej
Pokazuje 1 - 12 z 89 elementów
Product successfully added to the product comparison!