Facebook

24h
Wysyłka w 24h
darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Historia

Książki o tematyce historycznej i militarystycznej to chluba wydawnictwa Vesper. Liczne grono czytelników docenia nas przede wszystkim za wspaniale wydane i zredagowane albumy o tematyce związanej z umundurowaniem i uzbrojeniem żołnierzy II wojny światowej, jak choćby  "Żołnierz radziecki", "Żołnierze niemieccy II...

Książki o tematyce historycznej i militarystycznej to chluba wydawnictwa Vesper. Liczne grono czytelników docenia nas przede wszystkim za wspaniale wydane i zredagowane albumy o tematyce związanej z umundurowaniem i uzbrojeniem żołnierzy II wojny światowej, jak choćby  "Żołnierz radziecki", "Żołnierze niemieccy II wojny światowej", "Niemieckie pojazdy wojskowe II wojny światowej"  czy  "Fortyfikacje III Rzeszy w rysunkach przestrzennych". Prawdziwą ucztą dla fanów czołgów i pojazdów bojowych są "Czołgi przekroje" czy przygotowane przez Tomasza Szczerbickiego "Pojazdy Ludowego Wojska Polskiego" oraz "Pojazdy Wojska Polskiego 1914-1939".

Dla pasjonatów autobiografii mamy m.in. wspomnienia frontowców: Wasilija Briuchowa "Czerwony czołgista", Guntera Koschorrka "Krwawy Śnieg",  Josifa Piljuszyna "Snajper w obronie Leningradu", czy Bruno Sutkusa "Snajper. Z frontu wschodniego na Syberię", a także osób z otoczenia Adolfa Hitlera: Augusta Kubizka "Adolf Hitler. Mój przyjaciel z młodości" czy Erica Kempki "Byłem kierowcą Hitlera". Dużą popularnością cieszą się także monografie, jak choćby seria o polskich dywizjonach myśliwskich września 1939 Łukasza Łydżby czy  seria Festung Posen 1945, a także "Obrona Moskwy".  O historycznych ciekawostkach poczytać możecie chociażby w książkach "Operacja Długi Skok", "Jak oszukiwano Hitlera",  bestsellerowej serii Mateusza Biskupa "Śladami zapomnianych bohaterów", książkach znanego z TVP Historia Adama Sikorskiego "Mapa tajemnic", czy Juliusza Molskiego: "Wędrówki z notatnikiem i łopatą".  

Dla pasjonatów nieco odleglejszych czasów polecamy dwa wspaniałe albumy Roberta Jurgi - "Machiny do tortur" oraz "Machiny wojenne" a także powieść historyczną "Montaillou. Wioska heretyków 1294-1324. Z kolei pasjonaci motoryzacji na pewno usatysfakcjonowani będą serią "Rzecz o motoryzacji i nie tylko" w której ukazały się dotychczas "Samochody w PRL", "Motocykle w PRL", Syrena" oraz "Warszawa". 

Czytaj więcej
Pokazuje 85 - 92 z 92 elementów
Product successfully added to the product comparison!