Facebook

24h
Wysyłka w 24h
darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Kolorowanki

Kolorowanki dla dzieci i dorosłych

Szaleństwo kolorowania na dobre ogarnęło już świat. Odkąd Johanna Basford zdobyła szczyty księgarskich bestsellerów swoim "Tajemnym ogrodem", dorośli wreszcie przestali uważać, że kolorowanie dobre jest tylko dla dzieci. Za kredki, farbki czy pisaki  masowo chwycili...

Kolorowanki dla dzieci i dorosłych

Szaleństwo kolorowania na dobre ogarnęło już świat. Odkąd Johanna Basford zdobyła szczyty księgarskich bestsellerów swoim "Tajemnym ogrodem", dorośli wreszcie przestali uważać, że kolorowanie dobre jest tylko dla dzieci. Za kredki, farbki czy pisaki  masowo chwycili  też Polacy, znajdując w tej prozaicznej czynności doskonały sposób na uspokojenie, wyciszenie pozbycie się negatywnych skutków stresu dopadającego nas każdego dnia. Korki, praca, brak czasu - to wszytko generuje olbrzymie napięcie, które doskonale można rozładować zatapiając się w niesamowity świat kolorowanek dla dorosłych.

Nasza oferta kolorowanek dla dorosłych to przede wszystkim doskonała seria przeznaczona dla miłośników przyrody. "Rośliny kwitnące" i Rośliny egzotyczne" zawierają barwne ilustracje roślin  zaczerpnięte z archiwum „Curtis’s Botanical Magazine” – najstarszego i najbardziej szanowanego czasopisma botanicznego, wydawanego przez Królewski Ogród Botaniczny w Kew w Wielkiej Brytanii. W podobnej konwencji przygotowaliśmy też kolorowanki edukacyjne z ptakami, motylami i rybami. W swojej ofercie posiadamy też kolorowanki przygotowane przez znanego w całej Europie polskiego rysownika - Roberta Jurgę , które ze szczegółami odwzorowują owady i motyle. "Milion kotów" i "Milion psów" to z kolei propozycja dla wielbicieli domowych ulubieńców. Dla entuzjastów nieco bardziej abstrakcyjnych rysunków mamy dwie kolorowanki koreańskiej artystki Darii Song -  "Ogród czasu" i "Komnata czasu", a także kilka pozycji z tatuażami i wiele innych. 

Czytaj więcej
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Product successfully added to the product comparison!