Facebook

darmowa dostawa od 300 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Poradniki

Poradniki w ofercie księgarni internetowej Vesper to przede wszystkim bestsellerowa seria Jean Carpenter, która w prosty i przystępny sposób pomaga nam dobrać odpowiednią dietę: "Apteka żywności", "100 sposobów zapobiegania chorobie Alzheimera", "Cudowne kuracje", "Nasz wspaniały mózg", "Zdrowe serce", "Żywność – twój cudowny lek" i wreszcie "Stop starzeniu". Dzięki tym poradnikom dowiemy się, jak zapobiegać chorobom i to tylko dzięki zmianie sposobu żywienia. Inną ciekawą serią, która bardzo rzetelnie, choć z przymrużeniem oka ułatwi nam zmierzenie się z problemami życia codziennego, jest cykl Instrukcja obsługi: "Seks", "Nowożeńcy", "Ciąża", "Bobas", "Kot", "Pies" - która w zabawny sposób przekaże nam wiedzę o tym, jak postępować w ważnych w naszym życiu sytuacjach. "Jak przechytrzyć dziecko" i "Jak być wspaniałym tatą" to doskonałe poradniki dla młodych rodziców.

W naszej ofercie znajdziecie także kilka fachowych poradników dla miłośników survivalu: "Survival. Wielki podręcznik", "Survival. Jak przeżyć w każdych warunkach", "101 survivalowych porad dla chłopców", "Jak zadać cios?" oraz "Jak się bronić?".

Coś dla siebie znajdą też początkujący muzycy, ponieważ mamy poradniki dla adeptów gitary, gitary basowej, keyboardu. W ofercie posiadamy również kilka ciekawych pozycji dla fanów rowerów.

Pokazuje 1 - 16 z 32 elementów
Product successfully added to the product comparison!