Facebook

Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
Poradniki

Poradniki w ofercie wydawnictwa Vepser to przede wszystkim bestsellerowa seria Jean Carpenter, która w prosty i przystępny sposób pomaga nam dobrać odpowiednią dietę: "Apteka żywności", "100 sposobów zapobiegania chorobie Alzheimera", "Cudowne kuracje", "Nasz wspaniały mózg", "Zdrowe serce", "Żywność twój cudowny...

Poradniki w ofercie wydawnictwa Vepser to przede wszystkim bestsellerowa seria Jean Carpenter, która w prosty i przystępny sposób pomaga nam dobrać odpowiednią dietę: "Apteka żywności", "100 sposobów zapobiegania chorobie Alzheimera", "Cudowne kuracje", "Nasz wspaniały mózg", "Zdrowe serce", "Żywność twój cudowny lek" i wreszcie "Stop starzeniu" - to poradniki dzięki którym dowiemy się jak zapobiegać chorobom tylko dzięki zmianie sposobu żywienia. Inną ciekawą serią, która bardzo rzetelnie, choć z przymrużeniem oka, ułatwią nam zmierzyć się z problemami życia codziennego, jest cykl "Instrukcja obsługi": "Seks", "Nowożeńcy", "Ciąża", "Bobas", "Kot", "Pies" - które w zabawny sposób pozwolą nam na obsługę tych, jakże ważkich w naszym życiu zagadnień. "Jak przechytrzyć dziecko" i "Jak być wspaniałym tatą" to doskonałe poradniki dla młodych rodziców.

W naszej ofercie znajdziecie także kilka fachowych poradników dla miłośników survivalu: "Survival. Wielki podręcznik", "Survival. Jak przeżyć w każdych warunkach", "101 survivalowych porad dla chłopców", "Jak zadać cios" oraz "Jak się bronić". Coś dla siebie zajdą też początkujący muzycy, mamy poradniki dla adeptów gitary, gitary basowej, keyboardu w każdym wieku, a także fani rowerów. 

Czytaj więcej
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów
Product successfully added to the product comparison!