darmowa dostawa od 300 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

MOJA PRZYJACIÓŁKA OPĘTANA -Grady Hendrix (oprawa twarda)

9788377313701

Cena sprzedaży:28,00 zł brutto

Cena detaliczna: 45,90 zł

Wydawnictwo Vesper

Więcej informacji

wydawnictwoVesper
Rok wydania2020
AutorGrady Hendrix
TłumaczenieMaciej Machała
Ilość stron432
format140 x 205
oprawatwarda
EAN9788377313701

Opis

Grady Hendrix – autor bestsellerowych powieści, między innymi „The Southern Book Club’s Guide to Slaying Vampires” oraz „Sprzedaliśmy dusze” – przedstawia pulsujący emocjami thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych. Okres buntu i problemy dorastania – główne motywy przewodnie tego niezwykłego horroru – sprawiają, że przyrównać go można do mieszanki „Plaży” Iris Rainer Dart oraz „Egzorcysty” Williama Pettera Blatty’ego. A wszystko to przeplatane porywającymi popowymi utworami z lat 80. XX wieku.


Jest rok 1988. Abby i Gretchen są najlepszymi przyjaciółkami już od czwartej klasy szkoły podstawowej. Pewien wieczór, wypełniony beztroską zabawą i nocnymi nagimi kąpielami w oceanie, nie kończy się jednak tak, jak by sobie tego życzyło rozbawione towarzystwo. Gretchen ginie w ciemności nocy, gdzieś w lesie, a gdy się odnajduje – nie jest już tą samą dziewczyną co kilka godzin wcześniej. Abby wyraźnie widzi, jak w najbliższych dniach Gretchen zamienia się w zaniedbaną, wulgarną, obcą jej osobę. Zaczynają się też dziać dziwne rzeczy za każdym razem, gdy Gretchen jest w pobliżu. Śledztwo podjęte przez Abby doprowadzi ją do zaskakujących odkryć. Zanim jednak ich historia dotrze do przerażającej kulminacji, o losie Abby i Gretchen zadecyduje jedno pytanie: Czy ich przyjaźń jest wystarczająco silna, by pokonać diabła?

Opinie

Ocena 
2020-11-12

Big Friends Forever

Lata 80. wielu wspomina z łezką w oku. Wielkie natapirowane włosy, leginsy we wszystkich kolorach tęczy z przydużymi bluzami, a wszystko uzupełnione plastikowymi dodatkami. Kojarzycie? A może lepiej obrazuje ten czas Madonna i jej „Like a virgin”? To teraz zabieramy swoje walkmany, robimy mocny makijaż i wraz z Gradym Hendrixem wskakujemy w tamten szalony świat.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Produkty powiązane

    Product successfully added to the product comparison!