darmowa dostawa od 300 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Nowość

-8.5%

SŁONECZNY - Andrzej Wardziak (Oprawa twarda)

SŁONECZNY [KSIĄŻKA Z AUTOGRAFEM] - Andrzej Wardziak (Oprawa twarda)

9788377314180

Cena sprzedaży:27,45 zł brutto

30,00 zł brutto

Cena detaliczna: 49,90 zł

Wydawnictwo Vesper

Więcej informacji

wydawnictwoVesper
Rok wydania2022
AutorAndrzej Wardziak
Ilość stron254
format140x205 mm
oprawatwarda
EAN9788377314180

Opis

Sławek Szatkowski, czterdziestoletni rozwiedziony programista, rusza z Warszawy do Pragi, by odwiedzić ciężko chorego ojca. Jego podróż rozpoczyna się w ciemnościach, zimnie i ciszy na niemal opustoszałym dworcu. Wczesna pora, stare wagony, długie korytarze i nieuprzejma kelnerka w warsie nie poprawiają mu nastroju. W przedziale, gdzie wkrótce daje o sobie znać zmęczenie, dręczą go dziwne sny, wracają przykre wspomnienia. Aby je odegnać, rozpoczyna wędrówkę między wagonami, obserwując innych pasażerów. Gdy zaczyna nawiązywać z nimi kontakt, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Każda upływająca minuta, każdy przejechany kilometr, precyzyjnie odmierzane monotonnym stukotem kół pędzącego w mroku pociągu, przybliżają Sławka do odkrycia upiornej tajemnicy, której korzenie tkwią w bolesnym wydarzeniu z przeszłości.

Andrzej Wardziak – z wykształcenia tłumacz języka angielskiego oraz scenopisarz. Debiutował w 2013 roku „Infekcją”, zasypując stolicę Polski hordami nieumarłych. W jego dorobku jest też jej kontynuacja „Infekcja. Exodus” (2016), a także dwie inne powieści: „Siódma dusza” (2015) i „Przedwieczny zew” (2020). Wyszarpywane dobie resztki czasu poświęca na wspinanie, gry fabularne i planszowe oraz wędrówki po lasach z żoną i wiernym kompaktowym burkiem. Pasjonat tatuażu i ciężkiej muzyki, która towarzyszy mu praktycznie zawsze podczas pisania.

Opinie

Ocena 
2022-06-12

Słoneczny

Sławek wyrusza w podróż z Warszawy do Pragi. Czy dreszcz, który przeszył go, gdy wsiadał do pociągu był zwiastunem kłopotów, które napotka? Dlaczego dziewczyna siedząca na ławce tak złowrogo na niego spojrzała? Kim jest konduktor, którego załoga zdaje się nie znać? A co ważniejsze, gdzie znajduje się przystanek końcowy trasy pociągu?

,,Słoneczny” to historia, która porywa czytelnika i zamyka w swych szponach. Niewyjaśnione zjawiska przeplatają się z rzeczywistością. Horror, będzie towarzyszył Ci za każdym razem, kiedy będziesz wchodził do pociągu. Zjawy, demony przeszłości oraz traumy Sławka, nie tylko zasieją terror w myślach mężczyzny, ale również w odczuciach czytelnika.

Polecam ,,Słoneczny” dla entuzjastów horrorów oraz pogłębionych analiz psychologicznych postaci. Książka dzięki swojej poręczności idealnie zmieści się do torebki, czy torby podróżnej. Nie ma na co czekać, proszę wsiadać, bo pociąg ,,Słoneczny” zaraz odjeżdża!

  Ocena 
  2022-05-09

  BRAĆ NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ

  Dobra lektura, zabierze Was w niezbadane pokrętne odmęty umysłu autora. Książka pokazuje słabości ludzkiej psychiki, nasze największe lęki, fobie, zabiera nas do naszych wspomnień, które nam nie dają spać. Jeżeli chcecie się troszkę pomaltretować. Tytuł dla Was.

   Ocena 
   2022-05-09

   NIE ZASTANWIAĆ SIĘ TYLKO BRAĆ

   Dobra lektura, zabierze Was w niezbadane pokrętne odmęty umysłu autora. Książka pokazuje słabości ludzkiej psychiki, nasze największe lęki, fobie, zabiera nas do naszych wspomnień, które nam nie dają spać. Jeżeli chcecie się troszkę pomaltretować. Tytuł dla Was.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Produkty powiązane

    Product successfully added to the product comparison!