darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Informacje na temat funkcjonowania sklepu internetowego w czasie zagrożenia epidemiologicznego:

  • - nie przewidujemy opóźnień w wysyłce dłuższych niż 1 dzień roboczy (w przypadku większych opóźnień poinformujemy mailowo)
  • - wszystkie książki z możliwością zakupu (poza ofertami przedsprzedaży), są dostępne w naszym magazynie
  • - opcja darmowej wysyłki przy zakupach opłaconych z góry, zostaje zmniejszona do kwoty 150 zł


GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie - Grzegorz K. Witkowski (oprawa miękka) - powystawowa

9788360157626

Cena sprzedaży:15,00 zł brutto

Cena detaliczna: 44,90 zł

Wydawnictwo In Rock

Książki poekspozycyjne!

Egzemplarze poekspozycyjne są pełnowartościowe, mogą jednak nosić ślady magazynowania i użytkowania (pożółkłe strony, drobne uszkodzenia mechaniczne okładek, zabrudzenia itp.)

Więcej szczegółów

Więcej informacji

wydawnictwoIn Rock
Rok wydania2011
AutorGrzegorz K. Witkowski
Ilość stron520
format140x205 mm
oprawamiękka
EAN9788360157626

Opis

Moi drodzy! Ta książka jest trochę jak festiwale jarocińskie. Różnorodna i nieprzewidywalna. Pomysł na wydanie zrodził się w roku 2002, ale całość udało się zrealizować dopiero między marcem a czerwcem 2011. Potrzeba było dużo czasu, aby dotrzeć do uczestników. A na początku XXI w. portale społecznościowe, na których łatwo kogoś „namierzyć”, nie były tak powszechne jak dziś. Prezentowane w tym tomie rozmowy, to tylko wycinek z mojego przepastnego archiwum. 60 osób na razie, następne w tomie 2. Przepytanych jest około 300 uczestników. Od widza po gwiazdę rocka. I znowu jest trochę jak kiedyś z Festiwalem: Chcemy, żeby był, ale nie wiadomo, czy będzie, jak odpowiadał kiedyś Walter Chełstowski na pytanie o kolejne „Rytmy” w Jarocinie. Jeśli dwie, zaplanowane, części spotkają się z dobrym przyjęciem czytelników, to z przyjemnością przygotuję następne. Historia książki sięga roku 1996. Zafascynowany możliwościami Internetu, oraz zdegustowany brakiem w nim informacji o muzyce polskiej, zabrałem się za robienie stron o polskich wykonawcach (m.in. Kryzys, Śmierć Kliniczna, Radio Warszawa, Reportaż, TZN Xenna itp.), a także – w ramach witryny Tylko Rocka – zrealizowałem pierwszy muzyczny czat w Polsce (30.01.97 r. gośćmi byli Urszula i Staszek Zybowski). Czyż może zatem dziwić, że grając kiedyś w „Jarocinie” (zespoły Idee Fixe, Róże Europy, Oczy Ameryki), stworzyłem w sierpniu 1999 roku serwis, który nazwałem wtedy Jarocin Festiwal (adres www.jarocin-festiwal.com)? To właśnie na tej stronie zacząłem zamieszczać rozmowy z artystami i widzami. Po trzech latach stwierdziłem, że warto te wspomnienia ocalić od zapomnienia w postaci książki. Na razie papier „zachowuje” lepiej niż „nośniki elektroniczne”. Pragnę podkreślić, że „Grunt to bunt” nie jest papierowym odpowiednikiem serwisu Jarocin Festiwal. Obie rzeczy uzupełniają się. Pod adresem www.Jarocin-Festiwal.com/gtb znajduje się specjalna witryna, na której znajdziecie różne niespodzianki związane z książką. Jeśli chcecie podzielić się swymi uwagami na temat „Jarocina” lub tego wydawnictwa, to proszę o listy elektroniczne na adres jarocin@onet.pl lub posty na forum internetowym www.Jarocin-Festiwal.com/forum Pragnę podziękować osobom, bez których nie powstałyby serwis Jarocin Festiwal i książka. Wiesław Królikowski, Michał Wilczyński, Darek Anaszko, Stacho Pal, Marcin Jacobson, Walter Chełstowski, Krzysztof Welian, Wojtek „Cozy” Kozłowski, Ryszard Siejiński, Adam Martuzalski, przyjaciele z Jarocina oraz listy „Pawn Hearts”, a także z Forum o Festiwalu. Dziękuję! Książkę dedykuję mojej rodzinie – Gosi, Tymkowi i Jasi. „Jarocin” potrzebuje więcej Waszych wspomnień! Pozdrawiam, Grzegorz K. Witkowski

Przykłady książek powystawowych

Opinie

Napisz opinię

GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie - Grzegorz K. Witkowski (oprawa miękka) - powystawowa

GRUNT TO BUNT. Rozmowy o Jarocinie - Grzegorz K. Witkowski (oprawa miękka) - powystawowa

Książki poekspozycyjne!

Egzemplarze poekspozycyjne są pełnowartościowe, mogą jednak nosić ślady magazynowania i użytkowania (pożółkłe strony, drobne uszkodzenia mechaniczne okładek, zabrudzenia itp.)
Product successfully added to the product comparison!