darmowa dostawa od 300 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Albumy

Albumy, leksykony i encyklopedie w ofercie księgarni internetowej Vesper

Księgarnia internetowa Vesper przedstawia Państwu swoją wyjątkową ofertę albumów, leksykonów i encyklopedii - w dużym formacie i twardej oprawie, pełnych zdjęć i ilustracji oraz obszernych opisów dotyczących interesującego nas zagadnienia. Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent dla bliskiej osoby?

Wydawnictwo Vesper od lat słynie z doskonale zredagowanych i wydanych albumów o tematyce militarnej. Do najważniejszych tytułów zaliczyć należy m.in. "Niemieckie pojazdy wojskowe II wojny światowej", "Pojazdy Ludowego Wojska Polskiego", czy "Pojazdy Wojska Polskiego 1914-1939" - gwarantujemy, że marzy o nich każdy miłośnik wojsk pancernych. Z kolei członkowie cieszących się w ostatnich latach dużą popularnością grup rekonstrukcyjnych za obowiązkowe pozycje w swojej biblioteczce uznają "Allgemeine SS", "Deutsche Soldaten", "Żołnierza Radzieckiego", "Żołnierzy niemieckich II wojny światowej" czy "Żołnierza Polskiego 1939-1945", ponieważ dzięki nim mogą poznać szczegóły żołnierskiego umundurowania i podręcznego ekwipunku.

Oferta naszej księgarni wysyłkowej kierowana jest również do fanów motoryzacji - w stałej sprzedaży posiadamy świetnie przygotowane, pełne unikalnych fotografii i anegdot albumy Tomasza Szczerbickiego z jeszcze nie zakończonej serii Rzecz o motoryzacji i nie tylko: "Samochody PRL", "Motocykle PRL", "Syrena", "Warszawa". Prawdziwą perełkę stanowią również wydawane w całej Europie albumy znanego rysownika Roberta Jurgi - "Fortyfikacje III Rzeszy w rysunkach przestrzennych", "Machiny wojenne" i "Machiny do tortur", które zachwycają detalami uchwyconymi przez autora, ożywiającymi historyczną narrację.

Jesteśmy przekonani, że w naszej księgarni internetowej znajdą coś dla siebie także fani broni palnej, lotnictwa czy marynarki wojennej. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą beletrystyki.

Pokazuje 1 - 16 z 21 elementów
Product successfully added to the product comparison!