Facebook

darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Informacje na temat funkcjonowania sklepu internetowego w czasie zagrożenia epidemiologicznego:

  • - nie przewidujemy opóźnień w wysyłce dłuższych niż 1 dzień roboczy (w przypadku większych opóźnień poinformujemy mailowo)
  • - wszystkie książki z możliwością zakupu (poza ofertami przedsprzedaży), są dostępne w naszym magazynie
  • - opcja darmowej wysyłki przy zakupach opłaconych z góry, zostaje zmniejszona do kwoty 150 zł


Literatura

Wydawnictwo Vesper znane jest przede wszystkim ze swojej serii Klasyki Literatury Grozy. "Dracula", "Frankenstein", "Golem", "Portret Doriana Graya", "Mnich", czy przede wszystkim zbiory opowiadań Edgara Allana Poe "Opowieści miłosne, groteski i makabreski" oraz Howarda Phillipsa Lovecrafta "Zgroza w Dunwich" oraz "Przyszła na Sarnath zagłada" - to absolutny krajowy top, jeśli chodzi o kwestie wydawnicze i edytorskie. Doskonała oprawa graficzna, klasyczne bądź zupełnie nowe, odświeżone i po prostu lepsze tłumaczenia, wartościowe dodatki oraz posłowia - to wszystko sprawia, że nasze książki z dumą eksponowane są na półkach prawdziwych bibliofili, jako chluba ich kolekcji. Z równą dbałością o detale wydajemy serię Klasyki Literatury Dziecięcej, w której znajdziecie m.in. "Alicję w krainie czarów", "Tajemniczy ogród", "Przygody Tomka Sawyera", "Pinokia" czy "O czym szumią wierzby".

Jednak nie tylko klasyką człowiek żyje. Wydajemy również starannie wybrane współczesne powieści. Dla młodzieży (ale nie tylko) mamy też wspaniałą serię o przygodach Flawii de Luce. Ten międzynarodowy bestseller kryminałów, których bohaterką jest jedenastoletnia, błyskotliwa i rezolutna pasjonatka chemii (a zwłaszcza trucizn), zdobywa też serca polskich czytelników, którzy nie mogą doczekać się kolejnych tomów. Starsi czytelnicy zachwycają się z kolei "Terrorem" Dana Simmonsa. Ta historyczna powieść, odtwarzająca przebieg prawdziwej wyprawy badawczej, mającej na celu odkrycie tzw. przejścia północno-zachodniego, to prawdziwa literacka perła. Napisana pięknym językiem, idealnie oddaje mroczną, trudną i naprawdę mroźną atmosferę wyprawy załóg "Terroru" i "Erebusa" - dwóch statków, które utknęły w lodach Arktyki. Oczywiście w ofercie naszej literatury młodzieżowej znajduje się wiele innych, tak samo zachwycających pozycji.

Zapraszamy do zakupów.

Pokazuje 25 - 36 z 88 elementów
Product successfully added to the product comparison!