darmowa dostawa od 300 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Księgarnia internetowa Vesper

Vesper ma zaszczyt powitać Państwa na oficjalnej stronie internetowej swojej księgarni wysyłkowej. Kupicie u nas - w wyjątkowo atrakcyjnych cenach - książki wydawnictw Vesper, In Rock oraz Kaktus. Jesteśmy bezpośrednim wydawcą, co oznacza, że możemy zaoferować naszym klientom doskonałą cenę. W sprzedaży posiadamy aktualnie około 300 tytułów o różnorodnej tematyce. Kupicie u nas książki z gatunków:

  • Beletrystyka (klasyka literatury grozy, horror, kryminał, literatura piękna),
  • biografia,
  • groza,
  • poradnik.
  • historia/militaria,
  • muzyka,
  • literatura dziecięca.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór książek dla młodzieży. Czytelnikom oferujemy ekspresowy czas wysyłki zamówionych pozycji. Od stale rosnącej konkurencji odróżnia nas przede wszystkim wysoka orientacja na klienta, konkurencyjne ceny i bardzo szeroki wachlarz dostępnych tytułów. Jeżeli szukają Państwo interesujących i tanich książek, to oferta naszej księgarni internetowej z pewnością spełni Wasze oczekiwania!

Wydawnictwo Vesper

Pomimo stosunkowo krótkiej historii, wydawnictwo Vesper zdążyło już zyskać dużą renomę na współczesnym rynku wydawniczym. Dużą część jego oferty stanowią książki historyczne oraz pozycje związane z militariami - mowa tu chociażby o pięknych ilustrowanych albumach, biografiach, jak i monografiach. Warto również zaznaczyć, że Vesper proponuje coraz więcej tytułów beletrystycznych. Na szczególne uznanie zasługują wydawane przez nie powieści grozy - m.in. Lovecrafta i Poego oraz literatura młodzieżowa i dziecięca. W ofercie wydawnictwa Vesper znajdują się także poradniki, kolorowanki dla dzieci i dorosłych czy zbiory dowcipów.

In-rock

Wydawnictwo In Rock od ponad 20 lat jest liderem w sprzedaży literatury muzycznej na krajowym rynku. Od tego czasu udało się nam wydać ponad 150 tytułów, które dotyczyły muzyki rockowej - w szerokim znaczeniu tego słowa. Wydaliśmy m.in. biografię takich gigantów rocka, jak: AC/DC, Black Sabbath, Deep Purple, The Doors, Iron Maiden, Metallica, Nirvana, The Rolling Stones, czy Pink Floyd. Oczywiście nie zapominamy również o fanach mniej popularnych zespołów, do których zaliczają się np. Sepultura, Anthrax, Faith No More, 30 Seconds to Mars. W ofercie posiadamy także tytuły dotyczące polskiej muzyki. Kupicie u nas książki o KSU, Dżemie, Kombi, Riverside i Perfect. Nasze wydawnictwo powstało przede wszystkim z miłości do muzyki. Do dziś dnia, każdy pracownik naszej firmy - od prezesa po magazyniera - jest wielkim fanem rocka.

Kaktus wydawnictwo

Oferta Wydawnictwa Kaktus kierowana jest przede wszystkim do osób, które odznaczają się kreatywnym i niekonwencjonalnym podejściem - zarówno do życia, jak i literatury. Pierwszą pozycją sygnowaną kolczastym logotypem była bestsellerowa seria Książka pod tytułem autorstwa Roberta Trojanowskiego, która zrobiła w naszym kraju prawdziwą furorę. W ofercie Kaktusa znaleźć można również kreatywne książki dla młodzieży, takie jak np. "ABC mojego stylu" czy "Modowy szkicownik", a także kilka wyjątkowo popularnych kolorowanek dedykowanych osobom dorosłym.

Product successfully added to the product comparison!