Facebook

24h
Wysyłka w 24h
darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Wyprzedaż książek

BANNER

Księgarnia Internetowa

Księgarnia internetowa Vesper to miejsce, w którym kupicie książki wydawnictw Vesper, In Rock oraz Kaktus w najniższej cenie. Jako bezpośredni wydawcy, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepszą ofertę cenową i wysoką jakość obsługi. W naszej ofercie znajduje się obecnie blisko 300 tytułów o różnorodnej tematyce. Własny magazyn pozwala nam na realizację zamówień na najwyższym poziomie, oferujemy różne opcje dostawy, a także możliwość bezpłatnego odbioru osobistego w siedzibie firmy w Czerwonaku.  

Wydawnictwo Vesper

Mimo krótkiej historii, Wydawnictwo Vesper zdążyło już ugruntować sobie renomę na rynku wydawniczym. Vesper to głównie książki historyczne i związane z militariami - zarówno pięknie ilustrowane albumy, monografie jak i biografie, są dobrze znane miłośnikom historii. Ale Vesper coraz odważniej poczyna sobie też jeśli chodzi o beletrystykę - uznaniem fanów cieszą się zwłaszcza klasyczne powieści grozy - m.in. Lovecrafta , Poego i wielu innych, których wydania uchodzą za najlepsze w kraju, a także literatura dziecięca i młodzieżowa. W swojej ofercie mamy też poradniki, zbiory dowcipów czy kolorowanki dla dorosłych.

Strona Wydawnictwa Vesper

In-rock

Od ponad dwudziestu lat jesteśmy liderem na krajowym rynku książek muzycznych. W tym czasie wydaliśmy ponad 150 tytułów dotyczących szeroko pojętej muzyki rockowej. Naszym nakładem ukazały się biografie takich gigantów rocka jak: AC/DC, Black Sabbath, Deep Purple, The Doors, Iron Maiden, Metallica, Nirvana, The Rolling Stones, Pink Floyd. Nie zapominamy też o fanach mniej popularnych zespołów, takich jak Sepultura, Anthrax, Faith No More, 30 Sceonds to Mars, a także o polskiej muzyce, w naszej ofercie znajdziecie książki o Dżemie, KSU, Riverside, Kombi, Perfect. In Rock powstał z pasji do muzyki, i do dziś każdy pracownik wydawnictwa - od prezesa po magazyniera to fan rocka.  

Strona Wydawnictwa In Rock

Kaktus wydawnictwo

Wydawnictwo Kaktus swoją ofertę kieruje przede wszystkim dla osób kreatywnych. Pierwszą książką sygnowaną charakterystycznym, kolczastym logotypem była bestsellerowa "Książka pod tytułem" Roberta Trojanowskiego, która zrobiła w Polsce prawdziwą furorę. Kaktus w swojej ofercie ma poza tym kreatywne książki dla młodzieży, takie jak "ABC mojego stylu" czy "Modowy szkicownik", a także kilka bardzo popularnych kolorowanek dla dorosłych.  

Strona Wydawnictwa Kaktus

Product successfully added to the product comparison!