darmowa dostawa od 300 zł
Darmowa dostawa już od 200 zł
14 dni za zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja Bezpieczeństwa
Gwarancja Bezpieczeństwa
25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Listy z Miasta Wiatraków [KSIĄŻKA Z AUTOGRAFEM] - Konrad Możdżeń (Oprawa Twarda)

9788377314098

Cena sprzedaży:48,00 zł brutto

Cena detaliczna: 79,90 zł

Wydawnictwo Vesper

Egzemplarz opatrzony autografem autora!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

wydawnictwoVesper
Rok wydania2023
AutorKonrad Możdżeń
autor ilustracjiMichał Loranc
Ilość stron704
format140x205 mm
oprawatwarda
EAN9788377314098

Opis

List… kawałek papieru, eleganckiej papeterii, a może zwykła, wyrwana z zeszytu kartka. Kilka kropli atramentu czy tuszu. Parę muśnięć długopisem lub stalówką wiecznego pióra. Ołówek? Czemu nie. Koperta, znaczek i adres. Droga na pocztę, spojrzenie w czarną otchłań skrzynki na listy i… To wszystko. Tylko tyle potrzeba by oddać się we władanie prawdziwej magii. Tej realnej, rzeczywistej. Magii, która pozwala wywołać uśmiech na czyjejś twarzy lub zeszklić oczy łzami wzruszenia.
Lub przerażenia.
Boimy się listów, bo drzemie w nich moc, której nieraz nie potrafimy stawić czoła. Zapach papieru skrapianego najlepszymi perfumami, kolor atramentu i charakter pisma, którym nadawca skreślił słowa. Choćby nawet opowiadały o drobnostkach… i tak będą w stanie poruszyć tę subtelną materię, dzięki której wciąż jeszcze możemy nazywać się ludźmi.

„Listy z Miasta Wiatraków” to osiem opowieści o ludziach, którym przyszło żyć na ziemi wilgotnej od łez i krwi. To osiem historii, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Osiem wspomnień o miłości, stracie, gniewie, samotności, strachu i zawierzeniu mocom nie pochodzącym z tego świata. Osiem dowodów na to, że są na ziemi miejsca, w których człowiek znaczy tyle, co nic. Miejsca, gdzie zło przybiera najpotworniejszą formę. Gdzie permanentna niepewność, cierpienie i ból to najwierniejsi towarzysze codzienności. Gdzie stare mury walących się budynków, samotne wieże kościołów i rozległe łany pól stały się niemymi świadkami prawdziwych tragedii i działania sił wypełzających z najmroczniejszych czeluści piekieł.

Zapraszam Cię w podróż do Miasta Wiatraków.
Miasta zapomnianego przez Boga i wyklętego przez ludzi.

Opinie

Napisz opinię

Listy z Miasta Wiatraków [KSIĄŻKA Z AUTOGRAFEM] - Konrad Możdżeń (Oprawa Twarda)

Listy z Miasta Wiatraków [KSIĄŻKA Z AUTOGRAFEM] - Konrad Możdżeń (Oprawa Twarda)

Egzemplarz opatrzony autografem autora!

Produkty powiązane

Product successfully added to the product comparison!